+ 374 55 39 00 36
              تماس با ما

   
    

 

 

 

 

اطلاعات عمومی

حمل و نقل ارمنستان

وسایل نقلیه عمومی ارمنستان  مترو، اتوبوسها، مینی بوسهای خطی و تاکسی ها می باشد و هزینه نرمال آن 100 درام و تاکسی تلفنی کیلومتری 100 درام می باشد.  
 ادامه مطلب...

استان های ارمنستان

Regions-of-Armenia-rest-tourکشور ارمنستان یازده استان دارد، در زبان ارمنی به استان «مرز»  می‌گویند که وام‌واژه‌ای است از پارسی میانه نام استان‌های ارمنستان به ترتیب شماره‌ گذاری‌ شده بر روی نقشه بدین ترتیب است.
  ادامه مطلب...

آب و غذای ارمنستان

غذاهای سنتی ارمنستان

مسافرانی که قصد مسافرت به ارمنستان دارند، نیازی به قرنطینه اجباری ندارند. آب وهوای ارمنستان در کل خوشایند می باشد و مخاطرۀ سلامتی را در پی نخواهد داشت. پزشکان با تجربه که در انواع تخصص ها اشتغالدارند، تسهیلات پزشکی را فراهم خواهند آورد. 
ادامه مطلب...

پول و ارز ارمنستان

واحد پول ارمنستانواحد پول ارمنستان و جمهوری خود مختار قره باغ درام است و نماد آن و کد این واحد پولی AMD است که به ۱۰۰ لوما نقسیم می شود ولی امروزه در ارمنستان دیگر لومایی وجود ندارد و کمترین واحد پول این کشور سکه های ۱۰ درامی می باشد.  
ادامه مطلب...

جشن‌ها و فستیوالهای ارمنستان

جشن‌ها و فستیوالهای ارمنستان

ارمنستان جشن‌های بسیاری دارند که بعضی جشن‌های مذهبی و بعضی دیگر جشن‌های باستانی استدر ارمنستان، معمولاً برای جشن گرفتن مناسبت های خاص، یادبودها، تعطیلات ملی از آتش بازی استفاده می‌كنند. البته این آتش‌بازی‌ ها بدون این‌که مناسبت خاصی باشد هم هر دو هفته یک‌بار انجام می‌شود.
ادامه مطلب...

جمعیت و دین ارمنستان

Ejmiatsin-Rest-Tourاكنون جمعيت ارمنستان ۲ ميليون نفر است كه يك سوم ان يعني نزديك به ۱ ميليون نفر از آنها در ايروان ساكن هستند. از اين نظر ارمنيان در شمار ملتهايی قرار می گيرند كه بيشتر از نيمی از آنان خارج از سرزمين مادری زندگی می كنند. ادین مردم کشور ارمنستان - 94% از مردم ارمنستان مسيحي ارمني بوده كه پيرو كليساي اچميادزين مي باشند.
  ادامه مطلب...