+ 374 55 39 00 36
              تماس با ما

   
    

 

 

 

 

تساخکادزور- دره گل ها

از ایام قدیم تساخکادزور هم برای زندگی و هم برای استراحت مکان مناسب بوده است. این مکان زیبا که ترجمه نامش «دره گل ها » است از قرن ۳-۵ منطقه ای قابل زندگی با آب و هوایی لطیف و سالم شناخته شده است. جمعیت این منطقه تنها ۲٠٠٠ نفر با مردمی صمیمی و مهمان نواز است. تساخکادزور اماکن تاریخی مختلفی دارد، از جمله کلیسای کچاریس که در قرن دوازدهم میلادی ساخته شده است. این شهر به دلیل آب و هوا و طبیعت خوبی که دارد خانه دوم بسیاری از دانشمندان و نویسندگان معروف هست. ما به شما پیشنهاد می کنیم موزه مشهور برادران اربلی را بازدید نمایید (یکی از این سه برادر هوسپ اربلی شهردار هرمیتاق در سندپترزبورگ روسیه در طول جنگ جهانی دوم بوده است) .تحت نظر دولت تساخکادزور به شهر اسکی با استاندارد بین المللی تبدیل شده است.
منطقه اسکی تنها به فاصله ۵۰ کیلومتری پایتخت ارمنستان، از دهه ۷۰ منطقه ای جذاب و توریستی در زمستان به شمار می آید. این شهر میزبان اردوی تیم شوروی سابق قبل از بازی های المپیک زمستانی مکزیک بوده است. در حال حاضر محبوب ترین منطقه زمستانی در ارمنستان است، که صدها نفر از دوستداران اسکی و اسنوبورد را به خود جذب کرده است. در حدود ۲۰ کمپ و تعداد کمی خانه برای استراحت در منطقه ساخته شده تساخکادزور است. خانه های قدیمی زمان شوروی کاملا از بین رفته و هتل های شیک و مدرن جانشین آنها شده اند. این روزها تساخکادزور مکانی مدرن با شرایط اقلیمی بی نظیر و همین طور امنیت بالا است. در طول هفت سال اخیر زاخکازور در ارتباطی تنگاتنگ با شرکت های مرتبط بین المللی نظیر فرنچ فوند رومعو و سویس وربیر است. بیمارستان ها و دیگر شرکت ها در این منطقه بیشترین تلاش خود را می نمایند تا مسافرین سفری راحت و فراموش نشدنی به این شهر داشته باشند.
تساخکادزور- دره گل هاتساخکادزور- دره گل هاتساخکادزور- دره گل هاتساخکادزور- دره گل هاتساخکادزور- دره گل هاتساخکادزور- دره گل ها