+ 374 55 39 00 36
              تماس با ما

   
    

 

 

 

 

هتلهای ۲ ستاره ایروان

هتل پریمیر ایروان-ارمنستان

هتل پریمیرایروانهتل پریمردر فاصله ده دقیقه تا مرکز شهر ایروان و بیست دقیقه تا فرودگاه زوارتنتس قرار دارد.
این هتل درمنطقه مانومنت قرار گرفته است.
 امکانات هتل:صبحانه، ستخر، سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، یخچال، میز نهار خوری، پارکینگ رایگان، وایرلس رایگان، خشکشویی، رستوران.
ادامه مطلب...

هتل الیسیوم گالری ایروان

هتل الیسیوم گالری ایروان ارمنستانیکی از معروف ترین خیابان های ایروان خیابان شمالی است که اپرا را به میدان جمهوری وصل می کند و این هتل تنها چند دقیقه پیاده روی با این خیابان معروف فاصله دارد.
هتل سه ستاره الیسیوم گالری ۱۵ اتاق دارد که اتاق ها مجهز به امکانات خوب رفاهی هستند. در هتل امکانات کرایه دوچرخه موجود است .
ادامه مطلب...

هتل گرانادا ایروان- ارمنستان

این هتل در موقعیتی مناسب قرار گرفته به نحوی که هم به مرکز شهر ایروان نزدیک است و هم اینکه اتوبوس های زیادی از کنار هتل به مرکز شهر و سایر نقاط شهر در دسترس می باشند. اتاق های این هتل بزرگ و دارای امکانات کامل می باشند.ا اقامت در هتل گرانادا ایروان به راحتی به دیدنی های شهر ایروان، دسترسی خواهید داشت. 
ادامه مطلب...

هتل- آپارتمان کاپیتال ایروان

هتل آپارتمان کاپیتال مکانی بسیار جذّاب و آرامش بخش میباشد که بسیاری از مهمانان در نامه‌های خود از آن راضی‌ بوده و اعلام کرده اند که از اسکان در این هتل آپارتمان بسیار خشنوند بوده اند.این آپارتمان  در منطقه آیگدزور یکی از زیباترین مناطق در مرکز شهر ایروان با دید شگفت انگیز به دره قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

هتل نور ایروان-ارمنستان

نور هتل ارمنستانهتل نور در سال 2012 تاسیس شده است و در نزدیکی مرکز خرید دالما و سالن هامالیر قرار دارد، نور به زبان ارمنی به معنی انار است و چون انار نیز یکی از سمبل های کشور ارمنستان می باشد این هتل را به این اسم نام گذاری کرده اند. این هتل برای کسانی که به دنبال هتل ارزان می باشند گزینه بسیار خوبی است، توجه داشته باشید که فاصله این هتل با مرکز شهر (میدان جمهوری) 5 کیلومتر است.
ادامه مطلب...