+ 374 55 39 00 36
              تماس با ما

   
    

 

 

 

 

هتلهای ۲ ستاره ایروان

هتل نور ایروان-ارمنستان

این هتل برای کسانی که به دنبال هتل ارزان می باشند گزینه بسیار خوبی است، توجه داشته باشید که فاصله این هتل با مرکز شهر (میدان جمهوری) 5 کیلومتر است.هتل نور در سال 2012 تاسیس شده است و در نزدیکی مرکز خرید دالما و سالن هامالیر قرار دارد، نور به زبان ارمنی به معنی انار است و چون انار نیز یکی از سمبل های کشور ارمنستان می باشد این هتل را به این اسم نام گذاری کرده اند.این هتل سه ستاره در بخش غربی ایروان واقع شده است و با ایستگاه اتوبوس به اندازه ۵ دقیقه پیاده روی از هتل فاصله دارد و به وسیله این اتوبوس ها به راحتی می توان به مرکز شهر رفت.

اتاق های هتل نور ارمنستان مجهز به تهویه کننده هوا هستند و دارای طراحی روشن با رنگهای گرم و دکوری کلاسیک می باشد . تمامی اتاق ها دارای تلویزیون ، یخچال و حمام اختصاصیست . صبحانه روزانه در این هتل سرو می شود . اینترنت Wi-Fi در این هتل رایگان است و خدمات هتل ۲۴ ساعته می باشد .از دیگر امکانات هتل نور ارمنستان میتوان به رستوران ، کافه و مینی بار اشاره نمود.

آدرس هتل نور ارمنستان : ایروان – خیابان لنینگرادیان ۲۳/۱۱

تلفن هتل نور ارمنستان : ۳۷۴۱۰۳۹۲۱۲۳

هتل نور ایروان-ارمنستانهتل نور ایروان-ارمنستانهتل نور ایروان-ارمنستانهتل نور ایروان-ارمنستانهتل نور ایروان-ارمنستانهتل نور ایروان-ارمنستانهتل نور ایروان-ارمنستانهتل نور ایروان-ارمنستانهتل نور ایروان-ارمنستان