+ 374 55 39 00 36
              تماس با ما

   
    

 

 

 

 

هتلهای ۴ ستاره ایروان

هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevan

یکی از هتل های زیبا و شیک ۴ ستاره تاپ  ارمنستان هتل هیلتون است که در ایروان پایتخت ارمنستان است. هتل هیلتون ارمنستان دارای ۱۷۶ اتاق تمیز با امکانات عالی و خوب از جمله تلویزیون های LCD با سایز ۳۲ اینچ، میزکار،مینی بار و یک بالکن زیبا با چشم اندازی فوق العاده رو به شهر که در اختیار مسافران تور ارمنستان می باشد.از امکانات این هتل می توان گفت بخش ماساژ و ماسک صورت, حمام ترکی, سونا که برای  مسافران تور ارمنستان می باشد. رستوران این هتل دارای غذاهای متنوع از جمله غذاهای ایتالیایی همراه با نوشیدنی های عالی می باشد. هتل هیلتون ارمنستان تا میدان جمهوری ۱۰ دقیقه بصورت پیاده و تا کارخانه شراب و کنیاک سازی آرارات فقط ۱۵ دقیقه فاصله دارد تا مسافران تور ارمنستان به راحتی به آنجا بروند.
در هتل هیلتون شما روز خود را با یک صبحانه بوفه شروع خواهید نمود.در رستوران ایتالیایی این هتل که یک سرآشپز ایتالیایی ماهر دارد شما میتوانید طعم عذاهای خوب این رستوران را بجشید.
امکانات هتل هیلتون ارمنستان:استخر, مرکز فیتنس, کارکنان چند زبانه, سالن بدن سازی برای تور ارمنستان, اجاره اتومبیل, بخش ماساژ و ماسک صورت, حمام ترکی, سونا و ... که در اختیار مسافران تور ارمنستان می باشد.
هتل هیلتون همچنین برای قرار دادهای بیزنسی یا کنفرانسها هم امکانات خوبی را داراست.

 هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevanهتل هیلتون ایروان هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevanهتل هیلتون ایروانهتل هیلتون ایروان هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevan هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevan هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevan هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevan هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevan هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevan هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevan هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevan هتل هیلتون ایروان-Hilton hotel Yerevan