+ 374 55 39 00 36
              تماس با ما

   
    

 

 

 

 

هتلهای ۴ ستاره ایروان

هتل مینوتل برسام سوئیت ایروان-Minotel Barsam Suites

4 starهتل ۴ ستاره مینوتل بارسام سوییت ایروان درست در مرکز ایروان در موقعیتی رو به روی ساختمان دولت به فاصله ۵ دقیقه پیاده از میدان ریپابلیک و جاذبه های دیدنی شهر و همچنین به فاصله ۲۰ دقیقه رانندگی تا فرودگاه بین المللی زوارتنوتس قرار گرفته است و بدین جهت از گزینه های مناسب برای تور امنستان به شمار می آید. هتل مینوتل بارسام سوییت علاوه بر ارائه به روزترین خدمات به شما مهمانان گرامی ، با کارمندان حرفه ای و مودب خود از لحظه ورود با خوشامدگویی گرم از شما پذیرایی کرده و در تمام طول سفر جهت انتخابی مناسب ، بهترین و جدیدترین اطلاعات را درباره نقاط گردشگری شهر به شما عزیزان ارائه می دارد.
اتاقهای هتل مینوتل بارسام سوییت ایروان جزء بزرگترین اتاقها در شهر می باشند . تمامی اتاقهای این هتل 4 طبقه جهت آرامش مهمانان با رنگهای گرم طراحی و با موکت فرش شده و مجهز به تمامی امکانات مورد نیاز از قبیل تلویزیون فلت با کانالهای ماهواره ، یخچال ، مینی بار ، کتری برقی ، آب معدنی رایگان ، تلفن ، حمام خصوصی و تجهیزات مربوط به آن همانند سشوار و ... می باشند.
رستوران هتل مینوتل بارسام سوییت نیز با تهیه غذاهای تازه و بهترین خوراکهای ارمنی با توجه به تغییر فصل و تغییر مواد غذایی منوهای متفاوتی از غذاهای بین المللی و محلی و نوشیدنیها را ارائه می کند.

تل مینوتل برسام سوئیت ایروانتل مینوتل برسام سوئیت ایروانتل مینوتل برسام سوئیت ایروانتل مینوتل برسام سوئیت ایروانهتل مینوتل برسام سوئیت ایروانهتل مینوتل برسام سوئیت ایروانتل مینوتل برسام سوئیت ایروانهتل مینوتل برسام سوئیت ایروانهتل مینوتل برسام سوئیت ایروانهتل مینوتل برسام سوئیت ایروانهتل مینوتل برسام سوئیت ایروانهتل مینوتل برسام سوئیت ایروانتل مینوتل برسام سوئیت ایروانتل مینوتل برسام سوئیت ایروانتل مینوتل برسام سوئیت ایروان