+ 374 55 39 00 36
              تماس با ما

   
    

 

 

 

 

هتلهای ۵ ستاره ایروان

هتل لاتار ایروان -Latar hotel Yerevan

هتل لاتار ایروانهتل ۵ ستاره لاتار در منطقه سیلیکیان، در خیابان پنجم، در ۱۰ کیلومتری مرکز شهر ایروان قرار گرفته است. این هتل دارای ۱۹ اتاق می باشد که همه اتاق ها دارای امکانات تلویزیون، مینی بار، حمام شخصی، سشوار و تهویه می باشند. در رستوران این هتل غذاهای ارمنی و اروپایی سرو می شود و انواع نان های خوشمزه سنتی ارمنستان نیز در این رستوران پخت می شود.
ادامه مطلب...

هتل شانگری لا-مولتی گراند ایروان-Multi Grand hotel

هتل شانگری لا-مولتی گراند ایروان-Multi Grand hotel Yerevanیکی از مجلل ترین هتل های ارمنستان هتل ۵ ستاره مولتی گرند ایروان می باشد که بین مسافران عزیز ایرانی به نامه شانگری لا معروف است.مولتی گراند در اتوبان ایروان به آبوویان قرار گرفته است. این هتل دارای اتاق های شیک و مجلل با امکانات عالی در اختیار مسافران تور ارمنستان می باشد. 
ادامه مطلب...

هتل رادیسون بلو ایروان-Radisson BLU hotel Yerevan

هتل رادیسون بلو ایروان-Radisson BLU hotel Yerevanهتل رادیسون بلو ایروان  از جمله لوکس ترین و مجلل ترین هتل های ۵ ستاره ارمنستان که بر بلندیهای ایروان در خیابان آزاتوتیان ، مناظر زیبا و دل نوازی از پارک ویکتوری و کوههای آرارات را برای گردشگران تور ارمنستان به ارمغان می اورد. هتل رادیسون بلو  در فاصله فقط ۱۶ کیلومتر از فرودگاه بین المللی ارمنستان و ۵ کیلومتر از ایستگاه راه آهن می باشد.
ادامه مطلب...

هتل رویال تولیپ ایروان-Royal Tulip hotel Yerevan

هتل گلدن تولیپ هتل گلدن تولیپ در یکی از قدیمی‌ترین و معروفترین خیابانهای شهر ایروان خیابان آبویان واقع شده است. ساختمان هتل در سال ۱۹۲۶ طراحی شده است به همین دلیل از نظر سبک معماری منحصر به فرد میباشد.هتل دارای باغ زمستانی بسیار زیبا، استخر سر باز، سونا، سولاریوم، سالن ماساژ و زیبایی میباشد. ۱۰۴ اطاق هتل دارای سیستم تهویه جداگاته، صندوق امانت، مینی بار و اینترنت پر سرعت میباشند.
ادامه مطلب...

هتل ماریوت ایروان-Marriott hotel Yerevan

هتل ماریوتهتل ماریوت مجلل‌ترین هتل ایروان در میدان اصلی شهر واقع شده است. رستورانهای هتل طیف وسیعی ار غذاهای اروپایی و آسیایی را به مسافران عزیز پیشنهاد میکنند. هتل دارای اینترنت پر سرعت، صرافی، سالن زیبایی و ورزش و بوتیک های خرید میباشد. مهمانان عزیز این هتل میتوانند به صورت رایگان از سالن ورزش، و اینترنت پر سرعت در لابی و رستوران هتل استفاده تمایند.
ادامه مطلب...

هتل نشنال ایروان-National hotel Yerevan

ناسیونال هتل

هتل ناسیونال مطابق با استانداردهای بین المللی در نزدیکی میدان هراپاراک  واقع شده است. اطاقهای هتل دارای صندوق امانت و سیستم تهویه جداگانه میباشند. از امکانات هتل می توان به رستوران ایتالیایی، کافه ی سرباز، استخر سر پوشیده، سونا، سالن کنفرانس، اینترنت پر سرعت و ساللن ورزشی اشاره کرد که به صورت  رایگان قابل استفاده مهمانان می باشد.
ادامه مطلب...